ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА ХРИСТИЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2020 09:44

Шановні жителі Улашанівської сільської територіальної громади! Щиро вітаю усіх вірян західного обряду з величним  святом – Різдвом Христовим!

Свято Різдва несе радість у кожну сім’ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Це свято сповнює кожного християнина новими надіями та задумами, зміцнює віру у переможну силу добра та любові.

Від усієї душі, від щирого серця вітаю всіх католиків, християн західного обряду з Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб у ваших домівках завжди панував мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Нехай збуваються найзаповітніші мрії! Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК