ПЕРЕМОЖЦЯМ - ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ!

Дата: 28.12.2020 22:04

З 1 листопада по 1 грудня 2020 року серед закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради пройшов конкурс «Моя громада і я».

Усі учасники проявили неабияку креативність під час виконання конкурсного завдання, тому членам журі було надзвичайно складно визначити найкращих.

Так,  І почесне місце в конкурсі посіли здобувачі освіти та педагогічний колектив Перемишельської гімназії, ІІ почесне місце - Цвітоський ліцей, ІІІ почесне місце - Улашанівський ліцей імені Володимира Марковського.

На переможців конкурсу очікують подарункові сертифікати на придбання товарів в магазині «Офіс центр».

Щиро дякуємо усім закладам освіти Улашанівської сільської ради за активну участь у конкурсі «Моя громада і Я».