ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 24 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.12.2020 13:12

Сьогодні, 31 грудня, в останній день 2020 року відбулося заключне 24 позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука та секретаря Оксани Олінійчук, на розгляд якого було винесено ряд важливих питань.

Так, першим доповідачем став начальник відділу архітектури та землеустрою Іван Дзюба, який проінформував присутніх про запити на присвоєння поштової адреси, надання дозволів на кронування дерев у селі Цвітоха та зрізанні аварійних дерев у селах Улашанівка та Волиця, а також доніс інформацію щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопотачання.

Далі присутні заслухали інформацію від начальника відділу загальної і організаційної роботи Любові Китюшко-Шатковської та детально розглянули питання  стосовно встановлення виконавської дисципліни, організації документів контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради на ІІІ та IV квартали 2020 року. Також розглянули питання щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за 9 місяців 2020 року та за увесь 2020 рік; про план роботи виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на перший квартал 2021 року; про заходи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення; про встановлення розпорядку роботи закладів торгівлі та громадського харчування.

За усіма питання відбулися жваві обговорення та були прийняті відповідні рішення.

??????