ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 06.01.2021 14:35

Шановні жителі Улашанівської  громади щиро вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового!

Народження сина Божого подарувало кожній людині надію на щасливе майбутнє та щиру віру в те, що разом із першою різдвяною зіркою до нас зійде Боже благословення, мир, щастя та добробут.

Ніч напередодні Різдва — це перемога світлих сил над злом. І нехай у ваших серцях також буде зроблено вибір на користь чуйності, терпіння і співчуття до всіх навколишніх вас людей.

Бажаю вам зустріти різдвяні свята поруч із рідними та близькими людьми, у гарному настрої, злагоді та порозумінні. Нехай таїнство Святої вечері наверне кожного з нас до єдності з Богом та допоможе усвідомити, що немає нічого ціннішого за мир на землі, любов у серці та милосердя до ближнього.

Веселих вам різдвяних свят!

Христос Рождається!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК