ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА ЗІ СТАРИМ НОВИМ РОКОМ ТА ДНЕМ СВЯТОГО ВАСИЛЯ

Дата: 13.01.2021 11:07

Шановні жителі Улашанівської громади!

Прийміть  найщиріші вітання зі Старим Новим роком та днем Святого Василя! Нехай ці свята принесуть вам та вашим родинам добро, мир і достаток!

Ці свята мають особливе значення, бо символізують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань нашої громади, а також народження нового часу, нових надій і сподівань на майбутнє.

Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, а Новий рік прийде до вас лише з радістю, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК