Співчуття головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення - Тимчишиній Аллі Вікторівні з приводу смерті батька - Костюка Віктора Володимировича

Дата: 18.01.2021 15:08

Голова  Улашанівської сільської ради та  виконавчий апарат та висловлюють щирі співчуття  головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення - Тимчишиній Аллі Вікторівні з приводу важкої втрати – смерті батька Костюка Віктора Володимировича. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо співчуття та підтримку Вам і Вашим рідним. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Світла пам’ять та земля пухом Вашому дорогому батьку, нехай спить спокійно, а Господь дарує його душі Царство Небесне.