Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Інформація про результати діяльності Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Славута щодо особистого прийому громадян, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації у 2020 році  

Дата: 20.01.2021 16:53
Кількість переглядів: 368

 

   Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

   Статтею 1 Закону України «Про звернення громадян» встановлено, що громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

        Розгляд звернень і запитів та особистий прийом громадян в органах прокуратури здійснюється на принципах законності, об’єктивності, всебічності, неупередженості, своєчасності, недопущення дискримінації за будь-якими ознаками, заборони переслідування за подання звернення, неухильного дотримання вимог професійної етики та поведінки прокурорів.  

       У Шепетівській місцевій прокуратурі створені усі необхідні умови для своєчасного прийому, реєстрації та розгляду звернень громадян.

Упродовж 2020 року до місцевої прокуратури з місцем дислокації в м.Славута надійшло 118 звернень, що на 25 менше, ніж у 2019 році (143).

За результатами розгляду звернень, що надійшли на адресу місцевої прокуратури, прокурорами вирішено 54 звернення (у 2019 році - 58), з них задоволено 1 звернення (у 2019 році - 2).

Таким чином, кількість вирішених звернень у порівнянні з 2019 роком зменшилась на 4, тобто, на 9,3 %,  також зменшилася кількість задоволених звернень у порівнянні з 2019 роком на 1 звернення, що становить 50 %.

З числа вирішених звернень 42 стосувалися питань досудового розслідування, що становить  77,8 %  (у 2019 році – 54), з них задоволено 1 звернення (у 2019 році – 2).

В інші відомства скеровано 63 звернення, що становить 53%  від загальної кількості звернень (у 2019 році 81, що становить   76,5%).

Розглянуто 1 запит на інформацію.

Оперативними працівниками на особистому прийомі прийнято 31 громадянина (89 – за аналогічний період минулого року).

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь