ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ

Дата: 20.01.2021 18:51

Сьогодні, 20 січня, виповнюється рівно 6 років від дня трагічної загибелі нашого земляка – командира роти 95-тої окремої аеромобільної бригади, капітана Збройних сил України Володимира Марковського,

***

20 січня 2015-го під час просування на допомогу захисникам Донецького аеропорту: двоє розвідників підірвались на фугасі. Ротний Володимир Марковський із підлеглими витягнув їх до машини, коли поряд розірвався снаряд. Ударом від вибухової хвилі накрило Володимира та ще одного бійця  – Костянтина, якого капітан прикрив собою, врятувавши йому життя.

У річницю трагічної загибелі Володимира Марковського сільський голова Микола Гизимчук, разом зі своїм заступником Дмитром Бойчаком, головою СГК «Улашанівський» Андрієм Теслюком та мамою Героя Ліною Марковською поклали квіти до пам’ятного знака загиблому у центрі села та вшанували його пам’ять на місці поховання на місцевому кладовищі.