ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2021 07:55

Шановні жителі Улашанівської громади!

Щиро вітаю вас з  Днем Соборності України!

22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

І хоча тоді цій споконвічній мрії українців – створити міцну державу, бути господарями на своїй землі – не вдалося реалізуватися. На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Безумовно, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

Сьогодні ми маємо усвідомити те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не тільки територій, а дій і сердець. Лише об’єднавши свої зусилля на вдасться побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою будуть пишатися наші нащадки.

Шановні співгромадяни! Із нагоди державного свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК