СИЛА УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В ЄДНОСТІ

Дата: 22.01.2021 18:56

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності.

22 січня 1919 року на Софійській площі на багатолюдному зібранні Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель.

Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом, яке означало об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Цього знаменного дня мешканці Улашанівської громади зібралися у центрі села Улашанівка, поблизу пам’ятного знаку загиблому земляку Володимиру Марковському, якому долею судилося віддати своє життя за незалежність своєї Батьківщини.

Цього дня площа у центрі села замайоріла синьо-жовтими прапорами. Вони злилися в символічний синьо-жовтий ланцюг єднання, який сьогодні насправді об’єднав працівників закладів культури, управлінців, представників місцевих підприємств, громадськості, освітян та мешканців Улашанівської громади.

Присутні урочисто усі разом виконали Гімн України та підняли Державний Стяг у центрі села.

Після урочистого відкриття заходу до присутніх звернувся сільський голова Микола Гизимчук тависловив щирі слова вітань зі знаменним для всіх українців святом – Днем Соборності України, закликав до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя мешканців Улашанівської громади.

Під час урочистого заходу ведучі коротко окреслили найважливіші віхи в історії нашої держави, які навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації. Учні Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського виконали музичні композиції.

По завершенню урочистостей Сільський голова Микола Гизимчук разом із головою СГК «Улашанівський» Андрієм Теслюком поклали квіти до пам’ятного знаку Володимиру Марковському та пам’ятника загиблим землякам у роки Другої Світової війни.