ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 27.01.2021 08:54

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 27 січня, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Сьогодні Україна разом зі всім світом молиться за невинно закатованими жертвами нацизму.

У цей день 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, де за різними оцінками загинуло від 1,5 до 2,2 млн людей.

Голокост – це найтяжчий злочин проти людства. Голокост – це тисячі людей, доль, зруйнованих родин та життів. Українці також пережили біль геноциду – Голодомор, який вбив мільйони наших співвітчизників.

Сьогодні українці відстоюють свою землю перед агресором, який хоче знищити наш народ. Ми пам’ятаємо правду про ті часи, тому протистоїмо спробам розпалити ненависть серед українців та міжнаціональну ворожнечу.

Тож у цей скорботний день схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту, Голодомору. Світла пам’ять усім загиблим!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК