ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 27.01.2021 21:02

Сьогодні, 27 січня, відбулося перше засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

Розпочала засідання виконкому його секретар, керуючий справами Оксана Олінійчук, яка ознайомила присутніх із регламентом виконавчого комітету та інших органів Улашанівської сільської ради.

Далі начальник відділу архітектури Іван Дзюба про необхідність встановлення дорожніх знаків у населених пунктах громади.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту Наталія Шитманюк проінформувала членів виконкому про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки»; про консультаційні пункти в старостинських округах Улашанівської сільської ради; про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.12.2020 №204/2020 «Про затвердження Плану основних заходів ланки цивільного захисту Улашанівської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2021 рік».

На завершення начальник відділу загальної і організаційної роботи Любов Китюшко-Шатковська надала інформацію про затвердження переліку видів громадських робіт та переліку роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2021 році.