ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 29.01.2021 10:30

Дорогі працівники та ветерани пожежної охорони!

Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників пожежної охорони! Ви обрали одну з найскладніших професій, у якій немає випадкових людей. Пожежники – мужні, сильні духом особистості, які з честю виконують свій професійний обов’язок – рятують людські життя від вогню та стихії.

Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності цієї професії.

Низький уклін за вашу нелегку працю,героїзм і відвагу! Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, любов’ю та добром! Бажаю вам у свято сильних і відважних людей простого щастя і тихої радості земної.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК