Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу служби у справах дітей, сім’ї і молоді Улашанівської сільської ради.

Дата: 03.02.2021 12:00

Улашанівська сільська рада Славутського району, Хмельницької області, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу служби у справах дітей, сім’ї і молоді Улашанівської сільської ради.

Вимоги до кандидата:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста

- громадянство України

- знання чинного законодавства України, інструкції з діловодства, правил охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на компютері

- знання мов: Українська – обов’язково (на рівні ділового спілкування, листування).

- стаж роботи в галузі освіти на керівній посаді не менше 2 років та в органах місцевого самоврядування  з питань дітей, сім’ї та молоді.

До конкурсної комісії  потрібно подати такі документи:

-   заяву на участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та

проходження служби в органах місцевого самоврядування:

• 2 фотокартки (4х6см);
  • особову картку (форма П-2ДС);
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікацї,  присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію ідентифікаційного коду, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України та прописки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних)
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового        характеру  за 2020 рік відповідно до Закону України «Про запобігання   корупції»;
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • письмову згоду на обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики,       рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін прийняття документів конкурсною комісією - 30 календарних       днів із дня опублікування оголошення.

Адреса:  30070,     Хмельницька    область,    Славутський      район,

с. Улашанівка, вул.Перемоги,буд.4.