ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ
Вже стало доброю традицією в Улашанівській громаді вітати ювілярів із днем народження.
4 лютого свій славний 80-річний ювілей відзначила жителька села Волиця – Надія Данилівна ОНІЩУК. Староста Волицького старостинського округу Любов Власюк разом з депутатом Улашанівської сільської ради Ольгою Мирончук завітали привітати ювілярку з такою знаменною датою.
Надія Данилівна, уродженка села Хоросток. Разом із чоловіком Михайлом Яковичем, жителем села Волиця, нині покійним, створили сім’ю, збудували власний дім у Волиці та зростили троє дітей – двох синів та доньку.
Жінка усе життя важко працювала, має 38 років трудового стажу в рільничій бригаді спочатку колгоспу «Червона зірка», а згодом колгоспу «Ордена пошани» імені В.І. Чапаєва. Зараз Надія Данилівна проживає разом із онукою Мариною, фельдшером Губелецького ФАПу.
Шановна Надіє Данилівно! Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм. Міцного здоров’я Вам, благополуччя та достатку в родині, підтримки та взаєморозуміння з близькими. Многая літа Вам!