УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ НЕСПРИЯТЛИВИХ ПОГОДНІХ УМОВ У ГРОМАДІ

Дата: 12.02.2021 19:25

Сьогодні, 12 лютого, усі зусилля керівництва громади спрямовані на попередження надзвичайних ситуацій в умовах морозу й снігопаду на території Улашанівської громади.

Так, силами дорожників, небайдужих місцевих підприємців були проведені роботи з розчищення доріг від снігових заметів.

За прогнозами синоптиків, найближчим часом негода не відступатиме, тому керівництво громади працюватиме в посиленому режимі, щоб підтримувати належну життєдіяльність в усіх населених пунктах територіальної громади.

Звертаємося до мешканців громади з розумінням поставитися до ситуації, яка наразі склалася та утриматися від поїздок на далекі відстані.

Щиро вдячні керівнику СГК "Улашанівський" Андрію Теслюку, керівництву ДП "Славутське лісове господарство", ФОП Сергію Матвійчуку, Юрію та Руслану Пашинським ФГ "Юр-Агро-2014", керівнику СТОВ "Батьківщина" Станіславу Сорочинському, директору ТОВ "Вачівське" Василю Комару, приватним підприємцям Ользі та Василю Мирончукам за небайдужість та допомогу в розищення доріг від снігових заметів.