ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2021 10:41

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці Улашанівської громади!

Час невпинно віддаляє нас від тих вогняних років афганської

війни, але священною є пам’ять про героїзм, мужність при виконанні

інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє

життя.

Висловлюю щиру вдячність всім учасникам бойових дій за чесне й сумлінне виконання військової присяги, за вашу незкорену силу духу та героїзм.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та жертовності.  Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Бажаю вам та вашим родинам добробуту, щастя,  довголіття та мирного неба. Слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК