21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата: 20.02.2021 19:00

Днями в Публічній бібліотеці Улашанівської сільської ради вшанували рідне слово.

До Міжнародного дня рідної мови оформлено літературний калейдоскоп "Наше слово - слово вічного народу".

Це свято дає можливість кожному громадянину будь-якої країни відчути належність до рідної нації, відчути себе частиною народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш людиною...

Міжнародний день рідної мови - унікальне свято. Воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об`єднала спільна історична доля. Рідною мовою говорить серце й душа української землі. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо в душі любов до рідної мови. Що для мене мова? На це питання дають відповіді читачі бібліотеки села Перемишель.

Окрім того, у Перемишельській бібліотеці облаштовано тематичну виставку.

День рідної мови. Що це означає та для чого це свято потрібно українцям?
Відповіді на ці питання знаходили, користувачі Цвітоської бібліотеки, в книгах, які представлені на виставці-пропозиції «Мова - душа народу».