ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 04.03.2021 17:02

Днями свій славний життєвий 90-річний ювілей відзначила жителька села Волиця Надія Оксанівна СЕМЕНЮК.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Волицького старостинського округу Любов Власюк разом із головою профспілкового комітету СГК «Улашанівський» Ліною Марковською від усієї душі привітали ювілярку.

Нелегким було життя Надії Оксанівни. Долею судилося жінці пережити труднощі, пов’язані з Голодомором 1932-1933 років, повоєнний голод. На власні очі жінці довелося бачити як у  її рідній Волиці було зруйновано церкву, як окупанти спалювали село. Ці спогади і досі є болючими для жінки.

Надія Оксанівна – добра, щира, чуйна жінка. Із теплотою згадує свого нині покійного чоловіка Олександра Миколайовича, із яким у щасливому шлюбі виростили двох доньок.

Зараз жінка має трьох онуків та трьох правнуків.

Шановна Надіє Оксанівно! 90 років – це особлива дата! Бажаємо Вам здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості та частих моментів відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, хай у вашому домі буде мир, достаток і затишок.