ВИСТАВКА - МІНІ-ГАЛЕРЕЯ В УЛАШАНІВСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 05.03.2021 12:26

«Жінко, ти завжди прекрасна»

Весна потроху вступає у свої права. В повітрі відчувається аромат весни, тюльпанів, нарцисів – першого весняного свята 8 Березня. А жінка, як весна, з роками розквітає, стає привабливішою, жаданішою. Здавна мандрівників приємно вражала врода українських дівчат, прегарних «тутешніх» жінок.

Вважалося, що українки милі, майже усі з «томливими» і разом з тим палкими очима, в котрих так яскраво виявляється чуйність душі і серця.

Напередодні жіночого свята в Публічній бібліотеці оформлено виставку-міні-галерею репродукцій картин відомих художників під назвою «Жінко, ти завжди прекрасна».

Портретна виставка оспівує красу і гармонію жіночого образу, що милує око сонячною усмішкою або засмучує похмурим поглядом. Вона різна, українська жінка, – буває теплою, ніжною, приємною, або холодною, гордою, недосяжною. Проте найпрекрасніша жінка – закохана, щаслива.

Публічна бібліотека Улашанівської сільської ради запрошує у світ мистецтва!