ВІРТУАЛЬНИЙ МАРАФОН «ХМЕЛЬНИЧЧИНА ЧИТАЄ ШЕВЧЕНКА»

Дата: 05.03.2021 17:48

КЗ «Публічна бібліотека Улашанівської сільської ради» взяла участь у віртуальному марафоні «Хмельниччина читає Шевченка», організованою Хмельницькою обласною бібліотекою для дітей.

У марафоні взяли участь учні Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського, Жуківської філії Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського, Іванівської філії імені Героя Радянського Союзу А. Д. Одухи Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського та Цвітоського ліцею.

У виконанні  Олі Котик, Олександра Веремія, Юрія Баланчука, Людмили Ємець, Катерини Калюжної, Катерини Левчук, Павла Тертичного, Піменової Альони та Михайла Котика лунали не лише поезії Т. Г. Шевченка, а й власні посвяти Кобзареві.

Віртуальну естафету у читанні поезій юні читці Публічної бібліотеки перейняли від Понінківської бібліотеки та, в свою чергу, передали Старокостянтинівській бібліотеці.