ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2021 09:16

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Рідні, кохані, натхненні, чарівні,  сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Ми, чоловіки, шануємо вас та низько вклоняємося за вашу доброту, мудрість, любов та ніжність, терпіння і вірність. За те, що ви, навіть у скрутні часи, не залишаєтеся осторонь і при цьому дбаєте про домашній затишок та родинне благополуччя.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Нехай у ваших оселях завжди панують мир, любов, злагода та добробут, а кожен ваш день буде сонячним і радісним.

Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, довкола вас панують любов і гармонія! Від усієї душі бажаю вам жіночого щастя, міцного здоров’я, вдачі, нев’янучої молодості, взаємного кохання, здійснення найзаповітніших мрій та бажань, любові і добра!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК