ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «МАГІЯ ТАРАСОВОГО СЛОВА»

Дата: 10.03.2021 17:53

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу - Тарас Шевченко.

Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки-України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос - українську мову.

Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим. Його поезії відкрили українцям двері у незнаний досі світ,дали зрозуміти,що їхня мова не гірша за інші, а навіть навпаки: мелодійна,  задушевна. Вірші Кобзаря завжди на слуху. Вони підтримували українців під час багатьох війн, бідування, голоду. Вони ставали добрими порадниками у скруті, бо написані з великою щирістю. Здається, що словами Шевченка говорить сам український народ.

9-10 березня серед закладів культури та загальної середньої освіти відбулася літературно-мистецька акція «Магія Тарасового слова». Акція об'єднала різні покоління жителів громади. З їх вуст лунали поезії та пісні на слова Т.Г.Шевченка.

Вокальне тріо Волицького старостинського округу

Коцюба Валерія

Савчук Валентина Сергіївна

Котик Михайло

Савчук Валентина Сергіївна

Галина Нечай

Стінська Лідія Митрофанівна

Перемишельська сільська бібліотека

Вокальне тріо Гутенського сільського клубу

Впродовж Шевченківських днів в бібліотечних закладах громади діяли книжкові виставки, присвячені 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Книжкова виставка «Вічно з Україною, вічно з народом» у Кам'янківській бібліотеці

Книжкова виставка у Марачівській бібліотеці

Книжкова виставка у Цвітоській бібліотеці