ВІТАЄМО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА ГИЗИМЧУКА ЗІ СЛАВНИМ 60-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 12.03.2021 09:46

Сьогодні, 12 березня, свій славний життєвий ювілей відзначає мудрий керівник, тактовна, поміркована, щира, добре знана на Славутчині людина – сільський голова Улашанівської сільської ради Микола Васильович Гизимчук!

Шановний Миколо Васильовичу!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм і зичимо невичерпного оптимізму й наснаги, далекоглядності у прийнятті рішень задля втілення усіх найкращих задумів в інтересах громади. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи.

А доля повсякчас шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток. Віра, надія і любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а попереду на Вас чекає ще багато років, сповнених корисними справами і земними радощами.

Пишаємося, що нам випала можливість саме з Вами працювати на благо Улашанівської територіальної громади!

З повагою – колектив сільської ради,

депутатський корпус та члени виконавчого комітету