ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА УКРАЇНИ

Дата: 13.03.2021 09:47

Шановні землевпорядники Улашанівської громади!

Сердечно вітаю вам з професійним святом – Днем землевпорядника України!

В усі часи ваша професія завжди користувалася повагою у нашій державі, адже вона пов’язана з безцінним скарбом країни – її землею, яка була і є основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

Сьогодні професія землевпорядників є особливо важливою, адже  від вашого професіоналізму, неухильного дотримання земельного законодавства, виважених рішень залежить ефективність використання земельних ресурсів як одного із потужних напрямків економіки та важелів сучасного і майбутнього розвитку кожної громади.

Тож у день вашого професійного свята прийміть щиру вдячність за сумлінну працю. Переконаний, що ваш професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню нашої громади та буде запорукою її успішного розвитку.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК