Славутський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (Славутський об’єднаний міський військовий комісаріат) інформує:

Дата: 17.03.2021 13:51
Кількість переглядів: 19139

Шановні учасники бойових дій, за повідомленням управління соціального захисту населення виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня 2021 року буде здійснюватись тільки через установи банків.

Враховуючи зазначене, учасникам бойових дій, які перебувають на обліку в Славутському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (Славутському об’єднаному міському військовому комісаріаті) та не є пенсіонерами Пенсійного фонду України, необхідно звернутись в кабінет №11 Славутського ОМТЦК та СП для подачі заяви з проханням звернутись до органів соціального захисту населення про виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня 2021 року, передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

При зверненні до Славутського ОМТЦК та СП з собою мати наступні документи:

2. Ідентифікаційний номер
  3. Посвідчення учасника бойових дій