ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ СПРАВИ УКРАЇНИ

Дата: 18.03.2021 11:45

Шановні працівники податкової та митної справи! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Вашу роль у реалізації податкової політики і формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашої невичерпної енергії, наполегливості та професійності значною мірою залежить наповнення державної казни, і як наслідок – виконання важливих соціально-економічних завдань не лише нашої громади, а й усієї України загалом. Успішна діяльність митної служби утверджує національну безпеку, сприяє захисту фінансових та економічних інтересів нашої держави.

Щиро переконаний у тому, що завдяки вашій сумлінній праці утверджуватиметься доброчесне і  неупереджене ставлення до платників податків, подальшої розбудови податкової служби, її модернізації, зміцнення засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Сердечно бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК