ПРОВЕДЕНО ВАЖЛИВУ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ У МАРАЧІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 18.03.2021 20:59

Сьогодні, 18 березня, староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська та представники поліції - дільничий офіцер Тарас Оніщук разом із старшим інспектором ювенальної превенції Русланом Сопронюком провели профілактично-роз'яснювальну роботу з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та з категорією багатодітних сімей у селах Бачманівка та Марачівка.

Працівники поліції вручили громадянам буклети інформаційного характеру та провели роз'яснення щодо дотримання порядку адміністративного законодавства в напрямку попередження домашнього насильства в сім'ї та неналежного виконання батьківських обов'язків.

Окрім того, відвідали торгівельні заклади в селах Бачманівка та Марачівка та вручили відповідні інформаційні буклети із попередження шахрайства та продажу неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів.