ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Дата: 19.03.2021 18:50

Сьогодні, 19 березня, свій гарний життєвий ювілей відзначає житель села Цвітоха Феодоріт Гнатович МАРТИНЕЦЬ, якому виповнилося 85 років.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук від усієї душі привітав ювіляра.

У Цвітосі Феодоріта Гнатовича знають як хорошого господаря, добру, щиру людину. В минулому військовий, після виходу на пенсію працював завгоспом на підсобному господарстві. Разом з дружиною Антоніною, нині покійною, зростили та дали путівку у життя трьом дітям.

Шановний ювіляре! 85 років – це особлива дата! Бажаємо Вам здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості та частих моментів відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, хай у Вашому домі буде мир, достаток і затишок