ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.04.2021 10:31

05 КВІТНЯ 2021 РОКУ 0 10.00 ГОД В ПРИМІЩЕННІ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.

третього   засідання  виконавчого комітету   Улашанівської  сільської  ради

VIII скликання

від    05   квітня  2021 року

10.00 год                                                                                           с.Улашанівка

1. Про    клопотання про присвоєння    почесного звання  України «Мати-героїня»  Кунець Н.І.

Інформує: староста Марачівського старостинського округу –  Ілона Шеренгівська

1. Про переведення дачного (садового)    будинку    в житловий.
  2. Про впорядкування та присвоєння  поштової   адреси    житловому будинку.
  3. Про надання      дозволу на  зрізання  дерева   в с.Улашанівка Поліщуку В.В..
  4. Про надання      дозволу на  зрізання  дерева   в с.Улашанівка Ягнюк Г.Є.
  5. Про надання   дозволу на     зрізання     дерев     в с.Улашанівка  Буштину М.С.
  6. Про      надання   дозволу на     зрізання     дерева     в с.ПузиркиПашинському М.А.
  7. Про надання дозволу на  зрізання  дерев  на території Миньковецького ліцею.
  8. Про надання дозволу на  зрізання  дерев  на території Миньковецького будинку культури.
  9. Про надання дозволу на  зрізання  дерев  в с.Пашуки.
  10. Про схвалення проекту  рішення «Про затвердження Програми  розроблення  схеми санітарного очищення та прибирання територій населених пунктів  Улашанівської  сільської ради».
  11. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Улашанівської  сільської  ради.

Інформує: начальник відділу архітектури і землеустрою – Іван Дзюба

1. Про створення комісії з надання  одноразової матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради.

Інформує: заступник з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитро Бойчак

1. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 03.01.2020 №105/2020 «Про  створення громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Інформує: заступник з питань діяльності виконавчих органів ради – Олексій Лавренчук

1.  Про схвалення проекту рішення сесії сільської ради «Звіт про виконання Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки за 2020 рік».

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту відділу архітектури та землеустрою – Наталія Шитманюк

1. Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради    на ІІ квартал 2021 року
  2. Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за І квартал 2021  року.
  3. Про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за І квартал  2021 року.

Інформує: начальник відділу загальної і організаційної роботи – Любов Китюшко-Шатковська

1. Про  затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування Улашанівської сільської ради покладених на них завдань та обов’язків

Інформує: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Оксана Олінійчук

Секретар виконавчого комітету                                              Оксана ОЛІНІЙЧУК