ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 06.04.2021 18:39

Сьогодні, 6 квітня, у громадській приймальні Улашанівської сільської ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку  та комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства.

Засідання обох постійних депутатських комісій відбулося під головуванням голови постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства Олександра Гарбарука та голови комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку Наталії Жигадло за участі сільського голови Миколи Гизимчука, секретаря сільської ради Лариси Мазур і членів комісії.

У ході проведення засідання присутні розглянули 41 питання порядку денного.

Зокрема, розглянули питання щодо внесення змін до "Цільової програми забезпечення чергових призовів громадян Улашанівської сільської ради на строкову військову службу на 2020-2024 роки"

Члени постійних депутатських комісій заслухали інформацію про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних   ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки (зі змінами).

Окрім того, на розгляд членів постійних комісій були запропоновані питання щодо затвердження Положення про відділ архітектури та землеустрою виконавчого комітету; Програми  розроблення  схеми санітарного очищення та прибирання територій населених пунктів  Улашанівської  сільської ради, тощо.

Також члени постійних земельних комісій розглянули низку земельних питань, зокрема про створення постійно діючої комісії з встановлення фактів та причин загибелі бджіл.