УВАГА, КОНКУРС!

Дата: 08.04.2021 14:54

Шановні бібліотекарі!

Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Шевченка оголошує конкурс дитячого малюнка «Книга і діти, екологія і світ».
На рівні громади конкурс проводиться до 25 квітня.
У Конкурсі беруть участь діти 6-18 років у 2-х вікових категоріях:
– читачі-учні 1-5 класів;
– читачі-учні 6-11 класів.
Учасники конкурсу кожної вікової категорії готують за напрямом малюнок у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами у форматі А3. На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи у кожній віковій категорії. Роботи супроводжуються  коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса (поштова), адреса електронної пошти, телефон для зв’язку; для колективних робіт – додати ПІБ керівника художнього гуртка.
Конкурсні роботи готуються за тематичними напрямами:
1.Наше майбутнє – зелена і чиста планета;
2. Збережемо свій рідний край;
3. Скажемо «Ні» забрудненню Землі.
У конкурсі мають взяти участь 12 бібліотек КЗ «Публічна бібліотека Улашанівської сільської ради». Малюнки привезти в дитячу бібліотеку до 21 квітня.
Додаткова інформація за тел.: (097) 726-03-01 (Олена Левчунець).

Детальніше про умови конкурсу за посиланням