ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 17.04.2021 11:12

Шановні вогнеборці – працівники пожежної охорони! Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята!

Ваша професія є однією із найскладніших, адже покликана боротися найнебезпечнішою стихією – вогнем. Завдяки вашому професіоналізму та відданості обраній справі, вам вдалося врятувати не одне людське життя, що є найбільшою цінністю, загасити пожежі різної складності, зберегти матеріальні цінності громадян.

Тому сьогодні найщиріші слова вдячності вам за сумлінну і довголітню працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів.

Низький уклін за готовність прийти на допомогу, героїзм і відвагу. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, любов’ю та добром.

Бажаю усім нашим землякам, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у нелегкій та надзвичайно почесній справі.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК