На території громади проводяться заходи з обробки місць скупчення людей

Дата: 22.04.2021 08:51

Другий рік поспіль Україна, як і увесь світ, живе в режимі пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Дані реалії суттєво змінили життя кожного з нас. Масковий режим, соціальна дистанція, постійне користування антисептиками – вже стало нормою для більшості з нас. І поки боротьба з коронавірусом триває, керівництвом Улашанівської громади продовжують вживатися заходи щодо запобігання поширенню COVID-19 серед жителів громади.

Так, одним з напрямків запобігання поширенню коронавірусної інфекції є проведення дезінфекції місць масового скупчення людей. Саме з цією метою, завдяки налагодженій співпраці з працівниками районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, наразі проводяться заходи щодо обробки спеціальними дезінфікуючими розчинами автобусних зупинок та територій навколо них. З метою здійснення попереджувальних заходів, подібні обробки будуть проводитися і надалі. Але вкотре звертаємося до кожного з Вас з проханням дотримуватися основних протиепідемічних вимог, адже лише спільними зусиллями нам вдасться побороти коронавірус та повернутися до звичного життя!