ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТРАГЕДІЇ НА ЧАЕС В ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.04.2021 19:26

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей пов’язаних із скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Людство входить у майбутнє не оглядаючись у минуле. У тому що було неможна нічого змінити. Але  так само не можна нічого забувати. Такий одвічний закон історії.

Сьогодні виповнюється 35 років від дня найстрашнішої катастрофи минулого тисячоліття.

Ми пам’ятаємо героїв ліквідаторів аварії, які поклали життя та здоров’я за для порятунку інших. Сини України завжди були готові до самопожертви. Ми дякуємо вам і пам’ятаємо ваш подвиг. Вічна пошана всім вам!

Із цієї нагоди у закладах культури Улашанівської громади відбулася низка пам’ятних заходів.

Так, детальніше ознайомитися з подіями цієї трагедії пропонує книжкова виставка «Тривога і біль Чорнобиля» Кам’янківської сільської бібліотеки.

В Улашанівській сільській  бібліотеці проведено годину спогадів «Чорнобиль - біль і скорбота України». Діти дізналися про жах Чорнобильської катастрофи, який вже 35 років висить над Україною. Ознайомилися з книгами, які були представлені на книжковій виставці. Їм порекомендовано прочитати художні твори Л. Костенко, Є. Ґуцала, І.Драча та інші про страшні події 1986року.

В публічній бібліотеці Улашанівської громади оформлено літературну панораму «Чорнобиль. Чорна хмара. Чорний біль».

У Іванівському сільському будинку культури організовано книжкову виставку «У пам’ять про день Чорнобильської трагедії».

В Цвітоській бібліотеці проведено годину пам’яті «Мужність і біль Чорнобиля».

У Марачівській сільській бібліотеці організовано книжкову виставку «Чорна трагедія на кольоровій землі».

В Губелецькій сільській бібліотеці проведено екологічну годину «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить».