Засідання постійних комісій та позачергової шостої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 27.04.2021 10:52

Пленарне засідання позачергової шостої  сесії відбудеться у четвер 29.04.2021 р. об 11.00 год., засідання комісій буде проведено перед сесією о 9.00 год.

Запрошуються депутати, керівники та начальники відділів виконавчого комітету.

Прохання дотримуватись санітарно- гігієнічних вимог під час карантину при пандемії.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на позачерговій шостій  сесії Улашанівської сільської ради 05.05.2021 року

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2021 року.
  2. Про  внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу

1. Про  скасування рішення Улашанівської сільської ради від 08.04.2021 № 27-5/2021 «Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Нечай К.В.»
  2. Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок ФГ «ЮР-АГРО 2014».
  4. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.
  5. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території   Улашанівської сільської ради.
  6. Про надання дозволу Перемишельській гімназії Улашанівської сільської ради Славутського району Хмельницької області на виготовлення документації із землеустрою
  7. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку технічної     документації із землеустрою.
  8. Про   надання   дозволу   на виготовлення документації із землеустрою.
  9. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 26.05.2020     № 17-18/2020 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  10. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 25.09.2020 № 38-22/2020 «Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Шевчук Р.Р.»
  11. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 25.09.2020 № 33-22/2020 «Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Леськів М.М.».
  12.  Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 27.01.2021 року № 32-3/2021  «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  13. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІІ скликання від 27.01.2021 № 73-3/2021 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для АТ «Хмельницькобленерго».
  14. Про  внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 08.04.2021   № 20-5/2021 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  15. Про  внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІІ скликання від 08.04.2021 № 28-5/2021 «Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Нечаю М.М.»
  16. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
  17. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Миронюк Л.В.
  18. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Соломонову А.П.
  19. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради ради Мельничук О.М.
  20. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Паламарчуку Т.С.
  21. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Тоніцькій Л.П.

Інформує: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.

24. Різне

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, підприємництва, економічного

розвитку та регуляторної діяльності та

з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства

присутніх на засіданні 30.04.2021 р.

Бюджетна комісія:

2. Про  внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу

Земельна комісія:

2. Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.
  8. Про   надання   дозволу   на виготовлення документації із землеустрою.
  9. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 26.05.2020 № 17-18/2020 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  14. Про  внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 08.04.2021 № 20-5/2021 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  16. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.

24. Різне