ЗАВЕРШУЄТЬСЯ МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ У ГРОМАДІ

Дата: 29.04.2021 15:23

Навесні дбайливі господарі наводять лад у своїх домівках та домогосподарствах. Улашанівська громада – це також наша спільна оселя. Лише об’єднавшись, можна зробити затишною і квітучою свою малу батьківщину.
    Місяць під таким гаслом були мобілізовані зусилля працівників сільської ради, педагогів, небайдужих жителів громади, а також благодійників.
     Робота кипіла у кожному старостинському окрузі, у кожному населеному пункті Улашанівської громади.
    Так, спільно було наведено лад навколо адміністративних приміщень, закладів освіти і культури, місць громадського відпочинку та навколишніх територій, наведено лад на кладовищах, проведено озеленення.
      У Перемишельській гімназії висаджено яблуневий сад, а поблизу Центру надання адміністративних та культурних послуг закладено сквер відпочинку.
      Щиро дякуємо усім, хто долучився до усіх заходів з благоустрою та озеленення нашого спільного дому. Будьмо гордими тим, що маємо, бережімо та примножуймо!