ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ ЗІ СЛАВНИМ 80-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 01.05.2021 12:06

Днями свій славний 80-річний життєвий ювілей відзначила жителька села Жуків – Галина Володимирівна ХОДАКІВСЬКА.

Із цієї приємної нагоди завідувач Жуківським сільським клубом Олег Свідзінський за дорученням сільського голови Миколи Гизимчука щиро привітав ювілярку зі знаменною датою.

Галина Володимирівна – працьовита, добра, чуйна, щира жінка. Усе своє життя вона пропрацювала у місцевому колективному господарстві різноробочою. Виховала трьох чудових доньок, тішиться шістьома онуками та правнуком.

Шановна, Галино Володимирівно, дозвольте від душі привітати Вас з 80-річчям. Нехай юності немає у Ваших роках, але нехай вона живе в доброму серці. Бажаю Вам частих зустрічей з дорогими людьми, веселих свят у домі і на душі, бадьорості та міцного здоров’я.