ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 03.05.2021 12:50

1 травня свій гарний життєвий ювілей відсвяткувала жителька села Цвітоха - Олександра Максимівна МАРТИНЮК. Цього дня ювілярці виповнилося 90 років!

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук та головний спеціаліст Тетяна Машук від усієї душі привітали ювілярку.

Шановна Олександро Максимівно!

Від усього серця вітаємо Вас з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. З ювілеєм!