Шановні жителі громади!

Дата: 05.05.2021 11:24

Наближаються поминальні дні, коли кожен з нас йде на кладовище, щоб віддати шану померлим родичам. Аби не шкодити природі та не забруднювати екологію, звертаємося до кожного з Вас з проханням не нести на могили пластикові вінки та квіти, адже вони не несуть жодної християнської символіки.

Пам’ятайте, що штучні квіти не піддаються переробці, а опинившись на смітнику, виділяють токсичні речовини і забруднюють ґрунт, повітря, ґрунтові води. Час їх розкладання в землі дуже тривалий – понад 100 років! А при спалюванні від них в навколишнє середовище виділяються важкі метали і діоксини, що несуть велику загрозу для здоров’я та життя людей.

Тому рекомендуємо замінити штучні квіти на живі і тим самим зберегти природу для наступних поколінь!

Фото з відкритих джерел в мережі Інтернет.