Засідання постійних комісій та сьомої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 18.05.2021 13:46

Пленарне засідання сьомої сесії Улашанівської сільської ради відбудеться в Громадській приймальні 27.05.2021 року о 10.00 год.
Засідання комісій відбудеться 24.05.2021 року о 10.00 год.

Запрошуються депутати, старости, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету  сільської ради.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на сьомій сесії Улашанівської сільської ради  27.05.2021 року

1. Про виконання програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини Збройних Сил України А1358, дислокованої на території Улашанівської сільської ради.

Інформує: Гресєв Микола – командир військової  частини А1358.

1. Про хід виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги жителів Улашанівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки  за 2019 – 2020 рік.

Інформує: Гаврилюк Олег– головний лікар комунального підприємства "Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги"  Славутської міської ради Хмельницької області.

1. Про виконання Програми забезпечення протиепізоотичних заходів на території Улашанівської сільської ради на 2019-2020 роки, за 2020 рік

Інформує: Колесник Любов– начальник Славутського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій    області.

1. Про виконання Програми організації громадських робіт на 2019 рік
  2. Про хід виконання Програми організації громадських робіт на території Улашанівської сільської ради на 2020 рік.

Інформує: Китюшко –Шатковська Любов  начальник відділу загальної і організаційної роботи.

1. Про внесення змін до цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької обласnі на 2019-2022 роки (зі змінами).
  2. Про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки.

Інформує: Шитманюк Наталія – головнний спеціаліст з питань цивільного захисту населення.

1. Про  внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу

1. Про Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Улашанівської сільської ради.
  2. Про створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Комунальній установі Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради

Інформує: Дербугова Ольга – головний спеціаліст з питань соціального захисту   відділу з гуманітарних питань.

1. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Улашанівської сільської ради.
  2. Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Улашанівської сільської ради

Інформує: Дзюба Іван  – начальник відділу архітектури і землеустрою.

1. Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.
  2. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території   Улашанівської сільської ради.
  4. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку технічної     документації із землеустрою.
  5. Про   надання   дозволу   на виготовлення документації із землеустрою.
  6. Про внесення змін до рішення сесії  Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 26.05.2020 №15-18/2020 «Про віднесення земельних ділянок до резервного фонду Улашанівської сільської ради»
  7. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
  8. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради громадянам.

Інформує: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.

. Різне

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісій з зпитань бюджету, підприємництва, економічного

розвитку та регуляторної діяльності,

з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства,

з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та з гуманітарних питань

присутніх на засіданні 24.05.2021 р.

Інформує: Гресєв Микола – командир військової  частини А1358.

1. Про виконання Програми організації громадських робіт на 2019 рік

1. Про  внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу

Інформує: Дзюба Іван  – начальник відділу архітектури і землеустрою.

1. Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.
  5. Про   надання   дозволу   на виготовлення документації із землеустрою.
  7. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.