ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Дата: 19.05.2021 10:51

Шановні лікарі сімейної медицини Улашанівської громади!

Сьогодні, 19 травня, ви відзначаєте своє професійне свято. У цей святковий  день хочеться наголосити на тому, що саме завдяки вашій турботі та професійній майстерності, у людей з’являється віра та надія на одужання!

Сімейна медицина стосується кожного із нас, бо левова частка усіх звернень припадає саме на первинну ланку охорони здоров’я, яка формує здоров’я жителів громади.

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою та необхідною. Разом з тим це дуже відповідальна професія. Саме вам, сімейним лікарям, із першого контакту з пацієнтами потрібно визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я.

Шановні сімейні лікарі, щиро вітаю вас з професійним святом. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, тепла і затишку в ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК