ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дата: 20.05.2021 08:22

Шановні жителі Улашанівської громади!

Щиро вітаю вас зі святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки!

Це свято ще досить молоде, але з кожним роком воно набуває все більшого визнання. І це не дивно. Вишиванка – це не просто одяг, це наш національний оберіг, це уособлення давніх звичаїв нашого народу та любові до Батьківщини. Це національна святиня, бо несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

У День вишиванки хочу побажати усім жителям громади миру і злагоди в будинках і серцях.

Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її  цілісною і успішною. Пам’ятайте, що наша Улашанівська громада – це частина України й лише разом ми зможемо все!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК