ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2021 08:50

24 травня 2021 року о 9.00 год в приміщенні громадської приймальні м. Славута відбудеться 4 засідання виконавчого комітету.

Запрошуються всі члени виконкому!

четвертого   засідання  виконавчого комітету   Улашанівської  сільської  ради

VIII скликання  від    24  травня  2021 року

09.00 год                                                                                                  с.Улашанівка

1.Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради.

2.Про зарахування на квартирний облік Косовського О.В.

3.Про внесення змін в облікову справу про перебування на квартирному обліку

Стеценка Р.О.

Інформує: начальник служби у справах дітей, сімї та молоді – Олена Пшевлодська

4.Про схвалення проекту  рішення «Про виконання Програми організації громадських робіт на 2019 рік».

5.Про схвалення проекту  рішення «Про виконання Програми організації громадських робіт на території Улашанівської сільської ради  на 2020 рік».

Інформує: головний спеціаліст з питань кадрової роботи – Ганна Поліщук

6.Про схвалення проекту  рішення «Про виконання Програми забезпечення протиепізоотичних заходів на території Улашанівської сільської ради на 2019-2020 роки, за 2020 рік».

Інформує: начальник Славутського райуправління ГУ ДПС у Хмельницькій області – Любов Колесник.

7.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 31.12.2020 №223/2020  «Про  заходи з питань  легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення».

8.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.12.2020 №206/2020 «Про затвердження видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів соціальної сфери на виконання  громадських (суспільно корисних) робіт на території Улашанівської сільської ради».

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 15.12.2020 №205/2020 «Про визначення видів робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт».

10. Про  розгляд розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації  від 25.03.2021 №327/2021-р «Про підсумки роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2020 році та першочергові заходи щодо ефективного забезпечення реалізації громаданами конституційного права на звернення у 2021  році».

Інформує:  начальник відділу загальної і організаційної  роботи – Любов Китюшко-Шатковська.

11. Про схвалення проекту  рішення «Про хід виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги жителів Улашанівської сільської ради на 2019-2021 роки, за 2019-2020 роки».

Інформує: Директор КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Олег Гаврилюк.

12. Про Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

Інформує: головний спеціаліст з питань соціального захисту населення – Ольга Дербугова.

13. Про      впорядкування        поштової      адреси  та  зміни  назви  приміщення   с.Миньківці.

14.Про           зміну       назви  нежитлового приміщення     по вул.   Набережна, 90 в  с.Цвітоха

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван  Дзюба

15.Про схвалення проекту рішення сесії сільської ради «Про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних   ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки».

16.Про схвалення проекту рішення сесії сільської ради «Про  внесення змін до цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької області на 2019-2022 роки».

Інформує: головний спеціаліст з питань соціального захисту – Наталія Шитманюк

17.Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 03.01.2020 №105/2020 «Про  створення громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Олексій Лавренчук