ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ «ПОЕТИЧНИЙ МЕСЕДЖ ПОКОЛІНЬ» У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.05.2021 10:52

22 травня в Україні - пам'ятний день перепоховання Т. Г. Шевченка. Помер український поет у Санкт - Петербурзі, там його ( на Смоленському кладовищі) і поховали. Але і друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета  бути похованим на рідній землі.

У квітні 1861 року, після отримання дозволу на перепоховання, його тіло було перевезено в Україну і в травні перепоховано на Чернечій горі біля Канева. Народ здавна називає цю гору Тарасовою.

З нагоди 160-ї річниці перепоховання Т.Г.Шевченка у закладах культури Улашанівської громади відбувся «Поетичний меседж поколінь».

В Улашанівській сільській бібліотеці проведено поетичний марафон «Поет живе в серцях свого народу».

Кам'янківська сільська бібліотека також долучилась до Шевченківських читань.

В Марачівській сільській бібліотеці відбулися читання поезій Великого Кобзаря.

У Перемишельській бібліотеці, яка теж долучилась до Шевченківських читань «Поетичний меседж поколінь», звучало безсмертне слово Кобзаря. Також читачі ознайомились з книжковою виставкою.

В Губелецькій сільській бібліотеці було проведено літературну годину: «Шевченкове слово єднає світ».

«Поетичний меседж поколінь» у Жуківській сільській бібліотеці