ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 24.05.2021 18:30

Сьогодні, 24 травня, у громадській приймальні Улашанівської сільської ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності,  з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та з гуманітарних питань.

Засідання відбулося під головуванням голови постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства Олександра Гарбарука і голови комісії з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності Петра Семенчука за участі сільського голови Миколи Гизимчука, секретаря сільської ради Лариси Мазур і членів комісії.

У ході проведення засідання присутні розглянули 37 актуальних питань порядку денного. Запропоновані до розгляду питання стосувалися соціальної сфери, звітів про виконання програм з протипожежної та протиепізоотичної безпеки,  про сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини, про програму розвитку  медико-санітарної допомоги жителів сільської ради, бюджетні питання  та низка земельних питань, тощо.