ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 31.05.2021 19:47

Дорогі діти! Шановні батьки! Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких жителів нашої громади – Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – прекрасний, безтурботний період життя, який залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які у майбутньому допомагають долати перешкоди та негаразди.

Безумовно, діти – це майбутнє нашої громади, а значить і усієї неньки-України. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими, відчували материнське тепло і ласку, міцне батьківське плече і турботу.

Саме ми, дорослі, повинні докласти максимум зусиль, щоб наші діти могли з посмішкою через роки згадувати той час, коли вони були маленькими, як вони росли, і нарешті зробили впевнений крок у доросле життя.

Цього святкового дня щиро бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі ваші мрії і задуми завжди збуваються!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК