ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 14.06.2021 19:21

Учора, 13 червня, свій славний 80-річний ювілей відсвяткувала жителька села Ногачівка – Марія Яківна ІВАНЧУК.

Зараз вона постійно проживає у своєї дочки в селі Жуків. Нелегким було життя цієї трудолюбивої жінки. Спочатку працювала ланковою у бригаді, а згодом дояркою у колгоспі села Сьомаки. Народила і виховала шістьох дітей, які подарували щасливій бабусі вісімнадцятеро онуків та вісім правнуків! Свій славний ювілей Марія Яківна зустріла у родинному колі.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук разом із завклубом Олегом Свідзінським від душі привітали ювілярку.

Шановна Маріє Яківно, нехай кожен день Вас чекають міцні обійми близьких і лише добрі новини. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі.