ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.06.2021 13:46

22 червня 2021року о 10.00 год в приміщенні громадської приймальні відбудеться 5 засідання виконкому 8 скликання!

п’ятого   засідання  виконавчого комітету   Улашанівської  сільської  ради

VIII скликання  від   22  червня  2021 року

10.00 год                                                                                           с.Улашанівка

1. Про клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Журжіу Л.С.

2.  Про клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Семенчук Т.В.

Інформує: староста Перемишельського старостинського округу – Тетяна Парфенюк.

3. Про розгляд заяви ФОП Шпак А.Ю. щодо продовження роботи кафе «Легенда» в селі Улашанівка.

4.Про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за ІІ  квартал  2021 року.

5.Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за ІІ квартал 2021  року.

6.Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІІ квартал 2021 року.

Інформує:  начальник відділу загальної і організаційної  роботи – Любов Китюшко-Шатковська.

7. Про Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Інформує: головний спеціаліст з питань соціального захисту населення – Ольга Дербугова.

8.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 08.01.2020 № 13-14/2020 «Про затвердження структури Хоровецької сільської пожежної команди Улашанівської сільської ради».

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Олексій Лавренчук

9. Про присвоєння поштової адреси Свято - Параскевському храму с.Цвітоха.

10. Про переведення дачного/садового будинку в житловий в Славутському садівничому товаристві «Сад».

11. Про надання дозволу на  зрізання  дерев  в с. Бачманівка.

Інформує: інспектор-землевпорядник відділу архітектури і землеустрою – Єлизавета Бондарук

Секретар виконавчого комітету                                              Оксана ОЛІНІЙЧУК