ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА МАРКОВСЬКОГО. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 20.06.2021 16:34

Сьогодні, 20 червня, в селі Улашанівка на спортивному майданчику Улашанівського ліцею відбувся фінальний етап турніру з міні-футболу серед юнацьких та дорослих команд.

Цей турнір у пам’ять Героя-земляка Володимира Марковського, який загинув на сході України, вже третій рік впевнено і яскраво крокує населеними пунктами Улашанівської громади, спонукаючи всіх, особливо молодь, до фізичного розвитку, здорового способу життя, оптимістичного погляду у майбутнє.

Знаково, що завдяки фінансовій підтримці СГК «Улашанівський» та його голови – Андрія Ростиславовича Теслюка – відтепер турнір має свій перехідний кубок.

До фінального етапу турніру увійшли 8 команд-учасниць серед учнівської юні та дорослих:

– Іванівської філії імені Героя Радянського Союзу А.З.Одухи Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського;

– Перемишельської гімназії;

– Цвітоського ліцею;

– Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського;

– с. Вачів;

– с. Миньківці;

– с. Перемишель;

– с. Улашанівки.

Так, футбольні баталії, які розгорнулися на спортивному майданчику ліцею, гаряче підтримувалися уболівальниками. Гравці команд повні азарту включилися у гру та викладалися на повну, аби вибороти перемогу у суперників.

За підсумками гри, перше місце виборола команда Перемишельської гімназії. Друге місце в Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського, Трєтє місце – у Цвітоського ліцею.

Серед дорослих перемогу здобула команда села Улашанівка. Друге місце виборола команда з села Вачів, а трєтє – село Перемишель.

За рішенням суддівської колегії, кращим гравцем серед учнівських команд  став Олег Лисенко (команда Цвітоського ліцею);

– кращий нападаючий – Назар Матвійчук (Перемишельська гімназія);

– кращий захисник – Олександр Левунець (Іванівська філія імені Героя Радянського Союзу А.З.Одухи Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського);

– кращий воротар – Артур Ісаков (Улашанівський ліцей).

Серед дорослих команд:

– кращий гравець – Віталій Лісков (с. Улашанівка);

– кращий нападаючий – Михайло Заєць (с. Миньківці);

– кращий захисник – Сергій Миронюк (с. Вачів);

– кращий воротар – Олександр Демянчук (с. Перемишель).

Після виснажливої гри учасників гри частували смачними стравами, приготовленими на відкритому вогні, справні кухарі з Жуківського та Хоровецького старостинських округів.

Щира вдячність командам за хорошу гру! Вітаємо переможців!!!